Wszystkie produkty

WLS Forte

More Views

WLS Forte
 • Kompleks witamin i mikroelementów do stosowania po operacji wyłączenia żołądkowego (gastric bypass)
 • Jedna kapsułka dziennie
 • Preparat opracowany zgodnie z najnowszą wiedzą naukową
 • Zawiera żelazo
Więcej informacji
Rodzaj zamówienia Cena za miesiąc Razem
Najlepsza opcja
58,33 zł 350,00 zł
66,00 zł 198,00 zł
- 389,80 zł

* Pola obowiązkowe

Price as configured: 97,45 zł

Specjalnie dla stałych klientów cykliczna wysyłka suplementów co 3 lub co 6 miesięcy. Otrzymasz również 10% zniżki na zamówienia. W każdej chwili możesz zrezygnować z Programu FitForMe dla Stałych Klientów.

Opis

Details

Kompleks witamin i minerałów dla pacjentów po operacji wyłączenia żołądkowego (gastric bypass)

Operacja bariatryczna oznacza początek nowego życia. Żeby czuć się dobrze i zdrowo niezwykle ważne jest codzienne przyjmowanie odpowiedniej dawki witamin i minerałów. Zwłaszcza, że po operacji wyłączenia żołądkowego (gastric bypass) będziesz jeść o wiele mnniejsze porcje, co wiąże się z tym, że przyswoisz zdecydowanie mniej niezbędnych dla zdrowia witamin i minerałów. Dlatego opracowaliśmy WLS Forte, jako uzupełnienie Twojej diety. Kompleks witamin i minerałów specjalnie dla pacjentów po operacji wyłączenia żołądkowego (gastric bypass). Zwiększona dawka witaminy B12, witaminy D i żelaza będzie wspierać twoje zdrowie każdego dnia. Witamina B12 uwolni wewnętrzną energię, a witamina D będzie wspierać twój system odpornościowy.

Po operacji wyłączenia żołądkowego (gastric bypass) Twój organizm będzie przyswajać mniej wapnia. W składzie WLS Forte nie znajdziesz wapnia, ponieważ wapń zmniejsza wchłanianie żelaza. Dlatego zalecamy, aby suplementy wapnia i produkty nabiałowe zażywać około 2 godziny przed lub po zażyciu suplementów z linii WLS.

Specjalnie dla osób po operacji bariatrycznej opracowaliśmy Calcium Forte jako uzupełnienie codziennej diety. Substancją czynną Calcium Forte jest cytrynian wapnia (najlepiej przyswajalna forma wapnia). Wapń jest niezbędny dla utrzymania mocnych kości i zębów.

Jakość

FitForMe gwarantuje Ci nawyższą możliwą jakość. Wszystkie nasze suplementy produkowane są przez uznane firmy na terenie Holandii. Firmy te przestrzegają norm HACCP i posiadają odpowiednie certyfikaty jakości. Nasze kapsułki i tabletki pakujemy w specjalne blistry, ponieważ ten rodzaj opakowania zapewnia higienę stosowania i ochronę produktu przed wpływem tlenu, wilgoci, światła i bakterii. W innych przypadkach wybieramy wygodne, szczelnie zamykane pojemniki, które również chronią przed działaniem czynników zewnętrznych.

Skład i dawkowanie

Skład i sposób użycia

Sposób stosowania

Dzienna dawka WLS Forte (1 kapsułka) zawiera

WitaminySubstancja czynnaZawartośćRI 1
Witamina A Palmitynian retinolu 600 µg RE 75%
Witamina B1 Chlorowodorek tiaminy 2,75 mg 250%
Witamina B2 Ryboflawina 3,5 mg 250%
Niacyna (B3) Amid kwasu nikotynowego 32 mg NE 200%
Kwas pantotenowy (B5) D-pantotenian wapnia 18 mg 300%
Witamina B6 5′-fosforan pirydoksalu 0,98 mg 70%
Biotyna (B8) D-biotyna 100 µg 200%
Kwas foliowy (B11) Kwas pteroilomonoglutaminowy 600 µg 300%
Witamina B12 Cyjanokobalamina 350 µg 14000%
Witamina C Kwas L-askorbinowy 120 mg 150%
Witamina D3 Cholekalcyferol 75 µg 1500%
Witamina E Bursztynian D-alfa-tokoferolu 24 mg α-TE 200%
Minerały Substancja czynna Zawartość RI 1
Chrom Chlorek chromu (III) 160 µg 400%
Miedź Glukonian miedzi 3 mg 300%
Jod Jodek potasu 225 µg 150%
Żelazo Fumaran żelaza 70 mg 500%
Mangan Cytrynian manganu 3 mg 150%
Molibden Molibdenian(VI) sodu 112,4 µg 225%
Selen Selenian sodu 105 µg 191%
Cynk Cytrynian cynku 22,5 mg 225%

 1. RI = Referencyjna Wartość Spożycia zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 1169/2011.

Zalecana dawka

1 kapsułka dziennie. Kapsułka należy przyjmować popijając wodą. Zaleca się przyjmowanie preparatu między śniadaniem a obiadem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie stosować u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Wskazówki dotyczące spożycia:

 • Kapsułkę najlepiej przyjmować 1 do 2 godzin po śniadaniu lub obiedzie; suplement przyjmowany w ten sposób mniej obciąża żołądek.
 • Jeśli przyjmujesz również suplement wapnia, powinien być on przyjmowany o innej porze niż WLS Forte. Zachowaj przynajmniej dwugodzinny odstęp pomiędzy przyjmowaniem tych suplementów.
 • Aby ułatwić połknięcie, zwilż kapsułkę w ustach, aż jej powierzchnia przestanie być lepka.
 • Aby ułatwić połykanie kapsułki lepiej jest zbliżyć podbródek do klatki piersiowej niż odchylać głowę do tyłu.
 • Nie przyjmuj dużych ilości płynów bezpośrednio przed, podczas i po połknięciu kapsułki. To pozwoli Ci uniknąć mdłości.
 • Kapsułka może być przyjmowana z wybranymi produktami w następujących ilościach: łyk wody lub innego napoju bez cukru lub łyżka puree owocowego bez cukru lub innych pokarmów płynnych *
 • Jeśli masz problemy z połknięciem kapsułki, możesz ją otworzyć, rozsuwając jej części, i wymieszać jej zawartość (proszek) ze wspomnianymi wcześniej płynnymi pokarmami.
 • W przypadku, gdy przyjmowanie kapsułek stwarza trudności, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta (telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail). Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie, by ułatwić Ci przyjmowanie suplementów.
 • Nasz Dział Obsługi Klienta pomoże Ci również ustalić odpowiedni moment na włączenie suplementów, które będą uzupełnienieniem Twojej diety.

* UWAGA: To normalne, że po operacji bariatryczneji Twoje ciało może mieć trudności z tolerowaniem cukru i słodkich pokarmów. Dlatego też polecamy wybierać produkty bez zawartości cukru, dzięki temu unikniesz mdłości i tzw. dumping syndrome.

Składniki

Fumaran żelaza(II), kwas L-askorbinowy (witamina C), kapsułka (hypromeloza), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), cytrynian cynku, amid kwasu nikotynowego (nacyna), bursztynian D-alfa-tokoferylu (witamina E), cholekalcyferol (witamina D3) (KUKURYDZA), glukonian miedzi(II), aromat, D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), selenian(VI) sodu, cytrynian manganu, chlorek chromu(III), palmitynian retinylu (witamina A) (KUKURYDZA), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), stabilizator (dwutlenek krzemu), jodek potasu, ryboflawina (witamina B2), chlorowodorek tiaminy (witamina B1), barwniki (tlenekżelaza, dwutlenek tytanu), 5’-fosforan pirydoksalu (witamina B6), kwas pteroilomonoglutaminowy (foliany), cyjanokobalamina (witamina B12), molibdenian(VI) sodu, D-biotyna (biotina).

Produkt zawiera aromat wiśniowy oraz barwniki: tlenek żelaza i tlenek tytanu. Ten produkt jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich po operacji wyłączenia żołądkowego (gastric bypass). Produkt może być spożywany przez kobiety w ciąży i w trakcie karmienia piersią.

Wartość odżywcza

Wartość odżywcza w 1 kapsułce *
Wartość energetyczna [kcal] 0,8
Wartość energetyczna [kJ] 3,5
Węglowodany [g] 0,1
Białko [g] 0,0
Tłuszcze [g] 0,0

* 1 kapsułka waży 0,8 gramów

Sposób przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci.

Pobierz informację

Ulotka produktu w formacie PDF

Zamówienia i zwroty

Twoje zamówienie

Jeśli chcesz zamówić produkty multiwitaminowe lub inne suplementy FitForMe, możesz to zrobić rejestrując się na naszej stronie internetowej. Sprawdź jakie to proste i wygodne.

Wysyłka

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 16:00 w dni powszednie, wyślemy Twoje suplementy jeszcze tego samego dnia! Twoja paczka dotrze do Ciebie maksymalnie w ciągu 5-7 dni roboczych.

Dostawa

Naszym partnerem jest firma kurierska UPS. W każdej chwili masz możliwość śledzenia swojej przesyłki.

Zwroty i wymiana

Jeśli zdecydujesz się zwrócić lub wymienić zamówione suplementy, masz na to 14 dni od daty wystawienia rachunku. Aby zwrócić produkt należy skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 12 341-44-44 i zgłosić zamiar zwrotu.

Prosimy NIE ODSYŁAĆ produktów na nasz adres w Polsce. Produkty muszą być oryginalnie zapakowane, bez śladów użytkowania. Jeśli zwracane produkty będą uszkodzone (np. w wyniku otwierania przesyłki) mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty i zwrot kosztów zamówienia może nie być możliwy.

Zwracając produkty, upewnij się, że właściwie oznaczyłeś na zwrocie swoje dane. Dołącz formularz zwrotu otrzymany od nas oraz list (paragon), który otrzymałeś razem z produktami. To umożliwi nam poprawną identyfikację Twojej przesyłki.

Masz pytania lub chcesz zmienić zamówienie zanim je do Ciebie wyślemy? Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 12 341-44-44. Udzielimy Ci wszelkich informacji na temat zwrotów lub wymiany Twoich suplementów.

WLS Forte

Na czym polega FitForMe dla Stałych Klientów?
Jeśli zdecydujesz się na FitForMe dla Stałych Klientów, Twoje suplementy będą automatycznie wysyłane do Ciebie co 3 lub co 6 miesięcy. To proste - nie musisz pamiętać o zamawianiu kolejnych porcji suplementów. Wyślemy je do Ciebie na czas i nigdy nie zdarzy się, że Ci ich zabraknie. Ponadto, nie wiążą się z tym żadne stałe zobowiązania - w każdej chwili możesz opóźnić lub odwołać swoje zamówienia. Decydując się na wygodę zamówień cyklicznych w FitForMe dla Stałych klientów, otrzymasz 10% zniżki na Twoje suplementy.
Dlaczego WLS Forte ma postać kapsułki?
Dla FitForMe kluczowe jest, abyś jak najszybciej otrzymał to co najlepsze w Twoim suplemencie. Kapsułki szybko rozpuszczają się w żołądku, uwalniając witaminy i składniki mineralne, które mogą zostać wchłonięte przez organizm. Ponadto, kapsułkę możesz łatwo otworzyć i wymieszać jej zawartość z jedzeniem, jeśli np. masz problemy z połknięciem jej w całości.

Możesz być zainteresowany następującymi produktami:

 • Calcium Forte Orange

  Calcium Forte Orange

  • Wapń wzmacnia Twoje kości i zęby
  • Dostępny w postaci tabletek do rozgryzania o smaku pomarańczowym
  • Zawartość witaminy D3 poprawia wchłanianie wapnia
  • Substancja czynna: cytrynian wapnia (najlepiej przyswajalna forma wapnia)
 • Calcium Plus

  Calcium Plus

  • Źródło wapnia w najlepiej przyswajalnej formie cytrynianu
  • Zwiększona dawka witaminy D3 dla lepszego wchłaniania wapnia z przewodu pokarmowego
  • Wapń dla utrzymania silnych kości
 • Calcium Forte Mint

  Calcium Forte Mint

  • Wapń wzmacnia Twoje kości i zęby
  • Dostępny w postaci tabletek do rozgryzania o smaku miętowym
  • Zawartość witaminy D3 poprawia wchłanianie wapnia w przewodzie pokarmowym
  • Substancja czynna: cytrynian wapnia (najlepiej przyswajalna forma wapnia)